easyCALL

easyCALL w kolejnych strefach numeracyjnych

easyCall, jeden z największych polskich operatorów telefonii internetowej, uruchamia usługi w kolejnych jedenastu strefach numeracyjnych.

easyCALL wprowadza możliwość korzystania z publicznego numeru telefonu w kolejnych strefach numeracyjnych – krośnieńskiej (013), tarnowskiej (014), ciechanowskiej (023), ostrołęckiej (029), piotrkowskiej (044), konińskiej (063), chełmskiej (082), bialskopodlaskiej (083), zamojskiej (084), łomżyńskiej (086) oraz suwalskiej (087). W dwóch wymienionych strefach – chełmskiej i łomżyńskiej – easyCALL wprowadza możliwość korzystania z lokalnej numeracji jako pierwszy operator telefonii internetowej.

Po ostatnim poszerzeniu oferty numeracyjnej, easyCALL obsługuje 45 stref numeracyjnych. Operator już zapowiada dalsze poszerzenie swej oferty. easyCALL umożliwia także przenoszenie numerów od innych operatorów, we wszystkich strefach, w których obecnie posiada numerację. Abonenci którzy nie zamierzają korzystać z numerów lokalnych, mogą zaś w easyCALL wybrać numerację niegeograficzną 0-39, na którą z dowolnego miejsca w kraju dzwoni się po stawce połączenia lokalnego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.