Telefon Era G1 z Google będzie oferowany wraz z dwoma specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych

„Google-Phone” już w lutym, tylko w sieci Era

Polska Telefonia Cyfrowa, jako jedyny operator w Polsce, wprowadzi w lutym do sprzedaży telefon pracujący z systemem operacyjnym Android – "Era G1 z Google".

Telefon pod nazwą T-Mobile G1 oferowany jest na zasadzie wyłączności, przez T-Mobile w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie odniósł sukces rynkowy. Polska, wraz z 4 innymi państwami (Niemcy, Austria, Czechy, Holandia), znajduje się w grupie krajów, które rozpoczną sprzedaż modelu G1 w pierwszym kwartale 2009 r. Era G1 z Google jest obecnie jedynym na świecie telefonem wyposażonym w system operacyjny Android. Wyróżnia go intuicyjny interfejs użytkownika, szybki dostęp do wyszukiwarki Google i platformy Android Market. Telefon pracuje w technologii HSDPA 7,2 i HSUPA 2,0 pozwalającej na szybką transmisję danych. Wyposażony jest on, m.in., w duży dotykowy ekran, pełną klawiaturę QWERTY, odbiornik GPS, akcelerometr oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpix.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.