dx9000 TouchSmart Business PC

HP TouchSmart dla klientów biznesowych

HP dodaje do swojej oferty kolejny komputer typu all-in-one z rodziny TouchSmart, wyposażony w 22-calowy, dotykowy ekran oraz procesor Core 2 Duo P8400.

Dx9000 TouchSmart Business PC to pełna nazwa nowego desktopa all-in-one firmy HP, który przeznaczony jest dla segmentu biznesowego. Komputer posiada 22-calowy, dotykowy ekran LCD BrightView, procesor Core 2 Duo z taktowaniem 2,26 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 320 GB.

Ponadto w jego wyposażeniu znajdziemy nagrywarkę DVD (slot-in), czytnik kart pamięci 5 w 1, głośniki stereo, kamerę internetową oraz preinstalowany 64-bitowy system operacyjny Windows Vista Business.

Nowy komputer jest nie tylko wydajny, ale również zielony. Do jego wytworzenia użyto o 55 procent mniej metali oraz o 37 procent mniej plastiku, w porównaniu ze standardowymi pecetami i monitorami.

Za oceanem nowy Touchsmart dx9000 pojawi się w przyszłym miesiącu, w cenie zaczynającej się od 1400 dolarów (powyżej 4 200 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.