iPhone Bluetooth

iBluetooth, czyli wysyłaj pliki z iPhone’a

iBluetooth to aplikacja, która pozwoli przesyłać pliki z telefonów iPhone i iPhone 3G do innych telefonów i komputerów, za pomocą bezprzewodowej łączności Bluetooth.

Funkcja Bluetooth w telefonach iPhone i iPhone 3G płata figle użytkownikom od samego początku istnienia, bowiem może być wykorzystywana wyłącznie do łączenia się z zestawami głośnomówiącymi, czy słuchawkami. Aplikacja iBluetooth ma zmienić ten stan rzeczy, jako że będzie pozwalała na połączenie się z innym telefonem i komputerem – niekoniecznie firmy Apple. Na poniższym wideo widzimy, jak twórcy programu wysyłają i odbierają dane z Maka i telefonu Sony Ericssona.

Są też niestety gorsze wiadomości. Do końca nie jest jasne, kto jest odpowiedzialny za napisanie całości kodu iBluetooth, stąd możliwe jest ukazanie się dwóch wersji aplikacji. Obydwie  najprawdopodobniej będą wymagały dostępu do systemu plików iPhona (Jailbreak), natomiast dostępne będą poprzez aplikację Cydia.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.