Domorosłym hakerom przypominamy: jailbreaking to łamanie OPROGRAMOWANIA, a nie iPhone'a...

iDoktor naprawi ci iPhone’a, pocieszy cię i poda chusteczkę

Rob mówi na siebie iPhone Doctor lub iDoktor, i twierdzi, że jest odpowiedzią na dzisiejsze szalone czasy. Trudni się ekspresową naprawą iPhone'ów i nie narzeka na brak klientów.

Rob Jacobs dorabia od dłuższego czasu na Apple-o-manii. Jak tylko iPhone’y pojawiły się na roku, zaczął je sprzedawać na eBayu. Niestety, problemy z palmofonami zaczęły się szybko po premierze, więc Jacobs, chcąc nie chcąc, musiał zająć się serwisowaniem swojego towaru.

Jacobs serwisował palmofony o wiele szybciej, niż oficjalny serwis gwarancyjny Apple’a, nieraz w ciągu 24 godzin. W efekcie nie może odpędzić się od klientów, w tym osób, które wcale u niego nic nie kupowały. – Ludzie nie mogą wytrzymać pięciu minut bez swojego iPhone’a i nie chcą słyszeć o telefonie zastępczym. To prawdziwa mania i uzależnienie. Dzwonią do mnie o 22:00, ustawiają się pod moim domem w kolejce o 6:30. Wszyscy mnie błagają, bym jak najszybciej naprawił ich ukochany telefon, nieraz ze łzami w oczach – mówi Jacobs.

Apple iPhone 3G 8GB kosztuje na polskim rynku około 1 800 zł (bez abonamentu).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.