Tłumy protestują przeciw nalotom w Strefie Gazy

Inwazja na Strefę Gazy rozwścieczyła użytkowników Second Life

W grze społecznościowej Second Life istnieje kraina SL Israel, odpowiadająca prawdziwemu krajowi. Ostatnio w niej bardzo tłuczno: tłumy protestują przeciw nalotom w Strefie Gazy.

SL Israel to ostatnimi czasy bardzo ruchliwe i głośne miejsce. Użytkownicy Second Life ściągają z całej krainy do żydowskiego zakątka. W jednym celu: wyrazić swoje niezadowolenie z poczynań izraelskiej armii. Oczywiście, tej niewirtualnej. Naloty na Strefę Gazy poruszyły społeczność całego świata. Sytuacji nie poprawiło zamknięcie SL Israel dla turystów. Obecnie w całej krainie Second Life roi się od transparentów i protestujących tłumów. Dla wyjaśnienia, nie tylko muzułmańska część populacji protestuje.

W wyniku nalotu izraelskich F-16 na domniemane cele terrorystyczne zginęły 434 osoby, 2 800 zostało zranionych. Według niepotwierdzonych informacji, tylko mały procent ofiar to członkowie Hamasu. Obecnie trwa izraelska inwazja lądowa. Liczba ofiar na razie nie jest znana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.