EASY TOUCH ET-6403 CUDDLY USB

Kamera internetowa w pluszaku

Firma EASY TOUCH przedstawia kamerę internetową w postaci pluszowej maskotki – ET-6403 CUDDLY USB.

Kamera internetowa ET-6403 ma charakteryzować się dobrą jakością rejestrowanego obrazu dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy przetwornik CMOS. Ostrość obrazu uzyskuje on w odległości 50 mm. Soczewka F=1,4 o ogniskowej 4,3 mm zapewnić ma żywość i wyrazistość obrazu. CUDDLY USB posiada również dodatkowe opcje czyniące urządzenie bardziej funkcjonalnym: wbudowany kompresor obrazu, autobalans bieli, automatyczna korekcja kolorów, ręczna regulacja ostrości.

Nietypowy wygląd kamery internetowej ET-6403 CUDDLY USB sprawia, że może ona służyć nie tylko do wideokonferencji przez Internet, ale także do monitoringu pomieszczeń. Sprawdza się jako pomoc dla rodziców chcących zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku.

Kamera internetowa EASY TOUCH ET-6403 CUDDLY USB znajduje się w sprzedaży w cenie 62 złote brutto i objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.