PIIT

Konferencja PIIT: ,,Rewolucja mobilnego Internetu”

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) zaprasza na konferencję pt. ,,Rewolucja mobilnego Internetu", która odbędzie się 21 stycznia w Warszawie. Patronat nad konferencją objął CHIP.

Podczas spotkania firma badawcza Audytel SA zaprezentuje raport o rynku mobilnego Internetu oraz wyniki i analizę pomiarów przeprowadzonych w kilkuset lokalizacjach w całej Polsce.

W programie Konferencji weźmie udział PIIT – Wacław Iszkowski, a spotkanie poprowadzi Wiceprezes PIIT – Krzysztof Król.

Udział w Konferencji jest bezpłatny po potwierdzeniu obecności w Biurze Izby – tylko dla członków PIIT (ilość miejsc ograniczona).

Konferencja rozpoczyna się o godz. 11:00 (rejestracja uczestników od godz. 10:30). W planie wystąpienie prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji dr inż. Wacława Iszkowskiego, prezentacja raportu,,Rynek mobilnego Internetu w Polsce”,  przygotowanego przez Dział Badań i Analiz Audytel SA, prezentacja dr Tomasza Kulisiewicza, eksperta i analityka rynku teleinformatycznego, pt. ,,Mobilny Internet zmienia nasze życie” oraz prezentacja redaktora naczelnego miesięcznika CHIP, Michała Adamczyka, pt. ,,Bezprzewodowa przyszłość świata”. Po prezentacjach nastąpi dyskusja.

Szczegółowy plan konferencji na stronie PIIT

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.