Liebert PSA ma zagwarantować nieprzerwaną pracę aplikacjom biznesowym

Nowy, łatwy w obsłudze zasilacz UPS chroni komputery PC, stacje robocze, skanery, faksy, urządzenia sieciowe oraz inny sprzęt elektroniczny, jak na przykład terminale POS.

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson wprowadza nowe modele zasilaczy UPS: Liebert PSA.  Pracują w technologii „line-interactive”, która dzięki układowi automatycznej regulacji napięcia (AVR) koryguje zaburzenia napięcia zasilającego zapobiegając nadmiernej eksploatacji akumulatorów i w ten sposób wydłuża czas podtrzymania akumulatorowego.

Urządzenie Liebert PSA oferowane w modelach o mocy 500, 650, 1000 i 1500 VA chroni krytyczne urządzenia firmowe takie, jak komputery PC, stacje robocze, sprzęt sieciowy i terminale POS. Ważną zaletą nowego zasilacza jest intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

UPS zapewnia 5 minut czasu pracy na zasilaniu akumulatorowym, co pozwala na zamknięcie wszystkich programów, zapisanie prac i zapobiega negatywnym skutkom zaniku zasilania np. utracie ważnych danych. Dostarczane oprogramowanie automatycznie zamyka systemy operacyjne urządzeń podłączonych do zasilacza UPS.

Standardowa gwarancja na zasilacz Liebert PSA wynosi 2 lata z możliwością przedłużenia do 3 lat.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.