swiat-pacjentapl

Nowy portal dla pacjentów i lekarzy

Portal "Świat Pacjenta" przeznaczony jest dla wszystkich, którzy szukają pomocy w trudach leczenia, dla osób będących zarówno pacjentami, jak i lekarzami.

Porady pacjentów i lekarzy, możliwość zadania nurtujących od dawna pytań i otrzymania na nie odpowiedzi – to i wiele innych informacji ułatwiających życie pacjentowi znajdziemy właśnie tutaj. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się do serwisu, podając tylko login, hasło, adres e-mail oraz kod pocztowy, otrzymamy możliwość aktywnego uczestnictwa we wspólnej pracy na rzecz naszego zdrowia.

Konta tworzone w portalu są bezpłatne. Rozróżniane są dwa typy kont:

  • pacjent – podstawowe konto w portalu, do jego rejestracji wymagane jest jedynie login, hasło i kod pocztowy
  • lekarz – zweryfikowane konto lekarza, zawierające dane dotyczące jego praktyki lekarskiej. Konta takie może posiadać wyłącznie osoba posiadające aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.

Informacje o typie użytkownika widoczne są przy każdej dodawanej przez niego informacji, dzięki temu wszyscy widzą czy daną informację zamieścił lekarz czy pacjent, co pozwala nam podjąć decyzję jak traktować treść wiadomości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.