ISSA Polska

Otwarte spotkanie z ekspertami ds. bezpieczeństwa

ISSA Polska zaprasza na otwarte spotkanie z prezydentem ISSA International i szefem ISF Howardem Schmidtem oraz szefem ISSA-UK Geoffem Harrisem.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 stycznia 2009 roku o godz. 18:45 (rejestracja od godz. 18:15) w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie, ul. Zielna 37, 6 piętro.

Spotkanie będzie poświęcone aktualnej sytuacji na rynku bezpieczeństwa IT i ochrony informacji w obliczu narastającego kryzysu ekonomicznego – zarówno w kontekście strategii przedsiębiorstw, jak i rozwoju zawodowego i ścieżek kariery osób profesjonalnie zajmujących sie tematyką bezpieczeństwa. Goście zaprezentują również swoje prognozy na 2009 rok.

Spotkanie jest kierowane do osób odpowiedzialnych za IT, w tym za bezpieczeństwo, ochronę zasobów i informacji, a także do specjalistów pragnących zaplanować dalsze kroki swojej kariery zawodowej.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, natomiast wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: http://www.issa.org.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.