Pawilon iPoda i iPhona na targach CES 2010

Związek Consumer Electronics Association ogłasza, że na przyszłorocznych targach CES iPhone i iPod dostaną swój własny pawilon, nazwany iLounge Pavilion.

iLounge Pavilion będzie sponsorowany przez CES oraz iLounge.com, które domagało się wyznaczonego miejsca dla sprzedawców iPoda i iPhona. Consumer Electronics Association – związek odpowiedzialny za organizację targów – zapowiedział powstanie takiego pawilonu na przyszłorocznych targach CES 2010, które odbędą się od 7 do 10 stycznia w hali Convention Center w Las Vegas. Znajdą tam miejsce zarówno dla producenci, jak i sprzedawcy produktów powiązanych z urządzeniami Apple’a, którzy uprzednio oczywiście wyrażą chęć uczestniczenia w targach – zapisy już trwają.

Przez decyzję CEA ucierpieć najbardziej mogą targi Macworld Conference & Expo, które odbywają się z reguły tuż po CES. Wielu wystawców, nawet stałych bywalców targów pod znakiem jabłuszka, tym razem może skusić się na propozycję CEA, aby szerszemu gronu użytkowników móc przedstawić swoje nowinki.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.