Rock'em Blocks

Pierwsza polska gra na iPhone’a

Aplikacja jest już dostępna w sklepie App Store i jest jednocześnie pierwszą grą z polską instrukcją jaką można pobrać z platformy Apple.

Gra nazywa się Rock’em Blocks i jest grą logiczną, w której należy układać obok siebie we właściwym porządku kolorowe kamienie, a zadanie dodatkowo utrudnia upływający czas. Na potrzeby promocji został przygotowany prosty serwis internetowy promujący grę pod adresem www.rockemblocks.com. Grę można pobrać ze sklepu Apple czyli z App Store za 99 centów. Co istotne jest to pierwsza gra w App Store w polskiej wersji językowej.

– Polskie produkcje na App Store nieśmiało przecierają szlaki, a Rock’em Blocks dodatkowo przygotowana została także w polskiej wersji językowej. To nowość w sklepie Apple’a. Nasz debiut traktujemy nieco eksperymentalnie, ale już od kolejnego roku chcemy wypuszczać po kilkanaście gier rocznie na iPhone’a. Trwają też pracę nad grami, które będą dostępne pod Symbianem i Androidem. ­- mówi Artur Kurasiński, product manager w AdAction.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.