Travelmaniacy

Portal społecznościowy dla kochających podróże

Serwis www.travelmaniacy.pl przeznaczony jest dla wszystkich którzy lubią podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Nieważne czy podróżujesz po Polsce czy całym świecie.

Głównym elementem strony jest społeczność turystyczna. Witryna pozwala na publikację relacji oraz zdjęć i filmów z podróży. Te następnie mogą być komentowane i oceniane przez innych użytkowników strony. Nie bez znaczenia jest także fakt możliwości nawiązywania dyskusji z innymi internautami czy to poprzez wiadomości prywatne czy forum dyskusyjne.

Na stronie publikowane są także wiadomości oraz poradniki związane z najpopularniejszymi krajami wśród polskich turystów. Tutaj można dowiedzieć się np. co warto wziąć lecąc do Egiptu czy jak należy zachować się na lotnisku.

Dla wszystkich którzy szukają informacji o hotelu do którego planują wyjechać, przygotowany został dział „Hotele”, w którym znajduje się lista niespełna 1 500 hoteli które są najczęściej odwiedzane przez Polaków. Użytkownicy serwisu mogą oceniać i komentować każdy hotel.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.