NEC MultiSync P221W

Profesjonalny monitor do aplikacji biurowych i edycji obrazu

Seria monitorów NEC MultiSync Professional została zaprojektowana specjalnie z myślą o realizacji potrzeb sektora biurowego oraz bardziej wymagających użytkowników.

NEC Display Solutions wprowadza na rynek nową serię profesjonalnych monitorów NEC MultiSync P – Professional. Pierwszym modelem z nowej serii jest 22″ panoramiczny NEC MultiSync P221W wyświetlający obraz w rozdzielczości naturalnej 1 680 x 1 050. Monitor zaprojektowany został specjalnie do zastosowań, w których kolor ma kluczowe znaczenie. Dzięki wyposażeniu go w profesjonalny panel S-PVA z 10-bitową korekcją krzywej gamma i programowalną 10-bitową tablicą LUT monitor odwzorowuje nawet najbardziej subtelne odcienie kolorów. Nowością w tej półce cenowej jest sprzętowa kalibracja kolorów za pomocą oprogramowania SpectraView Profiler. Dodatkowo monitor dysponuje szerokim gamutem barwowym, pokrywającym 92% przestrzeni barwowej NTSC (o 30% więcej niż standardowy monitor). NEC MultiSync P221W posiada specjalną stopkę umożliwiającą regulację wysokości ekranu w zakresie 150mm oraz kąta jego nachylenia, a także umożliwia obrót monitora, zarówno wokół własnej osi, jak i do trybu portretowego (PIVOT). Monitor jest już dostępny na polskim rynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.