Rewolucja! ;-)

Wydawało wam się, że nie można żyć bez klawiatury? Że to absolutnie niezbędny element komputera? Myliliście się! Jak zwykle, Apple idzie tam, gdzie nikt inny pójść się nie odważył, wytyczając kierunki rozwoju branży komputerowej na następne dziesięciolecia. Wstrzymajcie oddech, oto przed wami kawałek przyszłości już dziś, rewolucyjny, niepowtarzalny, niezrównany, MacBook Wheel!

Apple Introduces Revolutionary New Laptop With No Keyboard Wybaczcie makówkarze, wiem że to bardzo nieuprzejmie wyśmiewać się z czyjejś wiary, ale tym razem sami przyznacie, że ekipa Onion odwaliła kawał dobrej roboty. Wszystko w tym klipie jest perfekcyjne, poczynając od doskonale oddanej filozofii „jabłkowego produktu”, typowych chwytów marketingowych Apple, podrobionego interfejsu „kółka” i wystroju wnętrz, a kończąc na detalach takich jak krój fontu użytego w opisach produktów. Efekt powala na kolana, wyrywa z butów i pozostawia ze szczęką na ziemi, albo z drgawkami śmiechu na podłodze… Z tego co widziałem, trafiły się serwisy, które dały się na MacBooka Wheel nabrać… 🙂

Trzeba przyznać, że goście z Onion jak zwykle trafili w punkt!

Garść co lepszych cytatów:

wszystko w twoim komputerze jest zaledwie o kilkaset kliknięć stąd!”

„Macbook Wheel jest praktycznie nie do uszkodzenia, chyba, że się go upuści albo uderzy”

„My w Apple dajemy użytkownikom rozwiązania, o których jeszcze nie wiedzą, że ich potrzebują”

pracuje już nad ulepszoną wersją MacBook’a Wheel, który będzie o cztery uncje lżejszy, dzięki usunięciu twardego dysku, ekranu, oraz kółka”

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.