Slowniki.gazeta.pl

Słowniki online na Gazeta.pl

W nowym serwisie portalu Gazeta.pl internauci mogą korzystać ze słowników niemieckiego, angielskiego, a także polskiego, synonimów/antonimów oraz wyrazów obcych i trudnych.

Serwis Słowniki.Gazeta.pl powstał we współpracy z wydawnictwem Langenscheidt, którego seria „Wielkich słowników” zawiera po 130 tys. haseł. Strona posiada dość przejrzysty layout i przyjazne użytkownikom funkcjonalności, m.in. błyskawiczne podpowiadanie i wyszukiwanie definicji słownikowych.

Serwis słowników online to kolejny projekt Agory z grupy serwisów edukacyjnych. Skierowany jest do różnych grup odbiorców – uczniów, studentów, ale też profesjonalistów, którzy korzystają ze słowników w codziennej pracy.

Strona Słowniki.Gazeta.pl wyposażona jest w przydatne dodatki i gadżety, m.in. pluginy do przeglądarek, widżety do wklejania na własne strony i blogi oraz elementy do iGoogle i Netvibes.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.