psp-3000

Sony dementuje pogłoski na temat PSP 2

Po ostatnich plotkach o PSP 2, które wskazywały na obecność w wyposażeniu multidotykowego ekranu, czy systemu GPS, Sony sarkastycznie im zaprzecza.

Serwis IGN niedawno rozpisał się, bazując ponoć na kilku wiarygodnych źródłach, że nowa mobilna konsola japońskiego producenta może być wyposażona w panoramiczny, multidotykowy ekran, łączność Bluetooth, zintegrowany dysk twardy oraz system nawigacji GPS. Tymczasem, witryna MCV poinformowała, że ich źródło, bardzo bliskie Sony, uważa te spekulacje za bezsensowne – „…nie komentujemy plotek, czy spekulacji, ale ta jest nonsensem”.

Wypowiedź miała charakter dość sarkastyczny – „…(PSP2) będzie teleportować ludzi do każdego miejsca na Ziemi, czy umożliwiać podróże w czasie, a zasilana będzie rogami malutkich nosorożców”. Wciąż zatem nie wiemy, czy Sony rzeczywiście pracuje nad drugą generacją swojej mobilnej konsoli, a we wszystkie dotychczasowe plotki już nie wierzymy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.