Super Talent SSD for Asus

Stacje SSD Super Talent dla netbooka S101

Super Talent dodaje do oferty trzy stacje SSD o pojemności 16, 32 i 64 GB, które skierowane są do posiadaczy netbooka Asus S101. Modele oferują prędkość odczytu danych równą 90 MB/s.

Luksusowy netbook tajwańskiego producenta zyskuje serię stacji SSD, w które może zostać wyposażony. Firma Super Talent przygotowała modele o pojemności 16, 32 i 64 GB, które mają zastąpić 16-gigabajtową stację, znajdującą się w podstawowym wyposażeniu netbooka. Co prawda nie widzimy sensu wprowadzania do oferty modelu o takiej samej pojemności, jaką znajdziemy w samym netbooku, ale kto wie, może to jakaś tajemnicza strategia firmy.

Nowe stacje SSD posiadają interfejsy SATA i oferują prędkości zapisu i odczytu danych odpowiednio na poziomie 55 oraz 90 MB/s. Najbardziej pojemna stacja SSD firmy Super Talent kosztuje 170 dolarów, czyli ponad 600 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.