Super Talent SSD for Asus

Stacje SSD Super Talent dla netbooka S101

Super Talent dodaje do oferty trzy stacje SSD o pojemności 16, 32 i 64 GB, które skierowane są do posiadaczy netbooka Asus S101. Modele oferują prędkość odczytu danych równą 90 MB/s.

Luksusowy netbook tajwańskiego producenta zyskuje serię stacji SSD, w które może zostać wyposażony. Firma Super Talent przygotowała modele o pojemności 16, 32 i 64 GB, które mają zastąpić 16-gigabajtową stację, znajdującą się w podstawowym wyposażeniu netbooka. Co prawda nie widzimy sensu wprowadzania do oferty modelu o takiej samej pojemności, jaką znajdziemy w samym netbooku, ale kto wie, może to jakaś tajemnicza strategia firmy.

Nowe stacje SSD posiadają interfejsy SATA i oferują prędkości zapisu i odczytu danych odpowiednio na poziomie 55 oraz 90 MB/s. Najbardziej pojemna stacja SSD firmy Super Talent kosztuje 170 dolarów, czyli ponad 600 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.