Obiektyw waży 630 g

Uniwersalny zoom Sigma z krotnością 13.8x

Sigma Corporation prezentuje swój pierwszy obiektyw typu zoom o krotności ogniskowej wynoszącej aż 13.8x - Sigma 18-250 F3.5-6.3 DC OS HSM.

Lekka i poręczna obudowa z wysokiej jakości materiałów oraz świetna jakość obrazu sprawiają, że nowy obiektyw sprawdza się niemal w każdych warunkach.

Obiektyw 18-250 mm wyposażony został w wysokiej jakości soczewki, znane z optyki serii EX. Niskodyspersyjne szkła SLD oraz trzy elementy sferyczne zapewniają najwyższą jakość obrazu, niezależnie od ogniskowej.

Aby obiektyw mógł być używany w każdej sytuacji nie wystarczy tylko ogromny zakres zoom’u, mieszczący się w przedziale od 18 mm (do ujęć szerokokątnych) do 250 mm (do zdjęć odległych obiektów). Dlatego właśnie Sigma proponuje najnowszej generacji stabilizator optyczny OS, który pozwala na wykonanie nieporuszonych zdjęć zarówno w trudnych warunkach oświetleniowych, jak i w sytuacjach, w których wykorzystywany jest pełnej „długości” obiektyw.

Obiektyw 18-250mm F3.5-6.3 DC OS HSM dostępny będzie od:

  • marca 2009 – mocowania Canon, Nikon, Sigma
  • kwietnia 2009 – mocowania Sony oraz Pentax
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.