Valentine's netbooks

Walentynkowe wersje netbooków Samsunga i MSI

Zarówno Samsung, jak i MSI przygotowuje Walentynkowe wersje swoich netbooków odpowiednio NC10 i Wind U100 w kolorze różowym.

Netbooki NC10 i Wind U100 w obudowach w kolorze różu? Brzmi, jak idealny prezent dla dziewczyny, żony, a nawet teściowej, z okazji zbliżających się walentynek. MSI poszło nawet o krok dalej, umieszczając motyw serca na swoim modelu.

Obie firmy nie zmieniły specyfikacji swoich netbooków, zatem obydwa są wyposażone w procesor Atom N270 z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, 10-calowe ekrany o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, zintegrowaną grafikę Intela, dyski twarde o pojemności 160 GB, a także WiFi, Bluetooth, 6-komorowe baterie oraz preinstalowany system operacyjny Windows XP.

Nowa wersja netbooka NC10 nie powinna być dużo droższa, od tej obecnie znajdującej się na rynku, zatem będzie kosztowała ponad 1 600 złotych, natomiast netbook Wind U100 można wygrać w konkursie zorganizowanym przez MSI. Szczegóły tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.