Sony walkman NWZ-W202

Walkman w słuchawkach

Sony rozszerza swoją rodzinę produktów Walkman o nowe odtwarzacze muzyczne, które pozbawione są wyświetlacza, ale posiadają ciekawą funkcję wyszukiwania utworów.

W-seria z rodziny Walkman składa się jak dotąd z jednego urządzenia – NWZ-W202 – które jest niczym innym, jak odtwarzaczem muzycznym, zamkniętym w słuchawkach. Pomimo, iż nie posiada on wyświetlacza, nawigacja między utworami nie powinna sprawić nam problemu, o co zadba funkcja ZAPPIN. Pomoże ona znaleźć nasz ulubiony utwór poprzez odtwarzanie najważniejszych momentów kolejnych piosenek, dopóki sami nie wybierzemy tej odpowiedniej. Jesteśmy ciekawi, jak to sprawuje się w rzeczywistości.

W tak małym urządzeniu jednym z najważniejszych elementów jest bateria. Tu jest całkiem nieźle – po pół godzinie ładowania, możemy cieszyć się muzyką przez następne 12 godzin. Natomiast zaledwie trzy minuty ładowania wystarczą, aby odtwarzacz mógł grać przez godzinę.

Odtwarzacz NWZ-W202, posiadający 2 GB wbudowanej pamięci, ma być dostępny w kwietniu 2009 roku, w cenie około 100 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.