Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Windows 7 za darmo?

Microsoft ma oferować najnowszy system operacyjny za darmo, lub po obniżonej cenie, wszystkim użytkownikom komputerów z Vistą, które zakupiono po 1 lipca.

Brzmi niewiarygodnie, prawda? Jednak według malezyjskiej witryny TechARP.com, potentat z Redmond umożliwi darmową, lub prawie darmową migrację z systemu Windows Vista, do najnowszego OSu – Windows 7. Z takiej „promocji” będą mogli skorzystać użytkownicy, którzy zakupią komputery z systemem Vista po 1 lipca 2009 roku.

Microsoft ma wprowadzić również program dla „Siódemki”, podobny do Vista Express Upgrade, dzięki któremu niektórzy użytkownicy Windowsa XP mogli bezpłatnie uzyskać upgrade do systemu Windows Vista. Według TechARP migracja będzie możliwa na zasadzie: Vista Home Premium do Windows 7 Home Premium, Vista Ultimate do Windows 7 Ultimate oraz Vista Business do Windows 7 Professional.

Wciąż jednak nie znamy dokładnej daty premiery nowego systemu operacyjnego. Być może będą to wakacje 2009 roku, lub też początek 2010 roku.

TechARP.com to malezyjska witryna, która specjalizuje się w przewidywaniach kolejnych ruchów Microsoftu. Poprawnie przewidziała daty premier kilku edycji Windows gotowych do wypuszczenia na rynek

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.