www.obwodnicapolnocnaaglomeracjitrojmiejskiej.pl

Jak wiadomo, celem domeny internetowej jest ułatwienie użytkownikom dostępu do danego serwisu internetowego. Polscy urzędnicy najwyraźniej mają inną opinię na ten temat.

Dzięki domenom internetowym zamiast żmudnie wpisywać adresy IP danych serwisów internetowych, wystarczy że zapamiętamy nazwę serwisu (chociażby www.chip.pl – zdecydowanie prościej zapamiętać taki adres niż 83.238.99.6 – IP przykładowe). Zatem co myślicie o domenie należącej do Gminy Miasta Gdyni? www.obwodnicapolnocnaaglomeracjitrojmiejskiej.pl – proste do zapamiętania, nieprawdaż?

Plan budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej jest wspólnym projektem samorządów województwa Gdyni, Kosakowo, Rumi i Redy. Planowana droga ma na celu zmniejszenie ruchu tranzytowego na drodze krajowej nr 6 na odcinku od Obwodnicy Trójmiasta w kierunku północno – zachodnim z ominięciem miasta Rumia, do Redy do połączenia z drogą krajową nr 6 i drogą wojewódzką nr 216. Dzięki planowanej inwestycji podniesiona zostanie sprawność w funkcjonowaniu układu ulicznego Gdyni, Rumi i Redy oraz dojazdu w kierunku półwyspu helskiego poprzez zmniejszenie korków, skróceniu czasu podróży, emisji spalin.

Źródło: wykop.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.