- Możliwość łączenia się z naszymi telefonami, komputerami i innymi urządzeniami jest uważana za podstawową potrzebę człowieka - mówi Eva Elmstedt, dyrektor działu obsługi klienta w firmie Ericsson

Wysłała 14 628 SMS-ów w ciągu miesiąca!

Mina Grega Hardesty'ego, kiedy odpakował z koperty rachunek za telefon liczący 440 stron była bezcenna. Jak się okazało, jego córka zdołała wysłać 14 628 SMS-ów w ciągu miesiąca!

13-letnia Reina lubi SMS-ować. Bardzo. Do tego stopnia, że dziewczynce udało się dojść do absurdalnego rekordu 484 wysłanych wiadomości dziennie. Wysyłała co chwila wiadomości do swojej paczki przyjaciół ze swojego LG, potrafiła nawet wysłać SMS-a do koleżanki siedzącej obok.

Na szczęście ojciec wykupił wcześniej Reinie nieograniczony plan SMS-owy warty 30 dolarów. Gdyby tego nie zrobił, musiałby zapłacić firmie AT&T 2 905,60 dolarów (20 centów za SMS-a) za 14 628 SMS-ów.

Statystyczny amerykański nastolatek wysyła miesięcznie 1 742 wiadomości tekstowe, według badań Nielsona.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.