Xerox Phaser 6280DN

Xerox Phaser 6280DN

archiwum
Duża kolorowa drukarka laserowa ważąca ponad 29 kg. Wyróżnia się wyjątkowo dobrą jakością druku, jeśli chodzi o wydruk małych czcionek i cienkich linii. Niezbyt wysoka szybkość druku w przypadku kolorowej grafiki wektorowej i zdjęć, natomiast dokumenty tekstowe są drukowane bardzo szybko. Wbudowany

Najważniejszą zaletą Phasera 6280DN jest wyjątkowo wysoka jakość wydruków. W przypadku druku grafiki i zdjęć szybkość można uznać za raczej przeciętną. Jednak tekst jest drukowany bardzo szybko. Zamykana kaseta na papier mieści 250 arkuszy, uniwersalny podajnik ręczny umożliwia załadowanie 150 kartek. Do urządzenia można dokupić kasetę o pojemności 550 arkuszy. Odbiornik papieru mieści aż 300 arkuszy. Kasety z tonerem i bębny są połączone w moduły. Startowe moduły z tonerami CMY wystarczają na 2200 stron, a z tonerem czarnym na 3000 stron. Taka jest również wydajność standardowych kaset. Dostępne są kasety o zwiększonej wydajności, wystarczające do wydrukowania odpowiednio 5900 i 7000 stron. Specjalny przycisk „Wake Up” służy do przełączania drukarki z trybu uśpienia w tryb gotowości.

Wydajność druku w kolorze należy uznać za przeciętną.

Wydajność druku w kolorze należy uznać za przeciętną.

Dla drukarki dostępne są sterowniki PCL 6 i PostScript level 3, w których znajdziemy m.in. osobne ustawienia jakości wydruku dla tekstu i grafiki, możliwość korekcji gamma oraz temperatury kolorów, a także opcję przesuwania obrazu na wydruku. Za główną wadę można uznać duże wymiary i wagę (29,3 kg). Tańsza o kilkaset zł wersja 6280N różni się jedynie brakiem modułu druku dwustronnego (dupleksera).

Podczas wydruków tekstowych Xerox radzi sobie znacznie lepiej.

Podczas wydruków tekstowych Xerox radzi sobie znacznie lepiej.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.