Casio EF-529DC

Zegarek Davida Coulthard’a

Zegarek Casio EF-529DC sygnowany nazwiskiem Davida Coulthard'a dostępny będzie w Polsce od stycznia 2009 roku w limitowanej ilości 50 sztuk.

Funkcjonalność oraz wygląd świeżo wprowadzonego modelu Casio EF-529DC elegancko wyraża pogląd na świat Davida Coulthard’a. Niebieski pierścień ma przypominać dobrze znany kask Davida, który jest zaprojektowany na podobieństwo flagi jego rodzinnego kraju – Szkocji. Dzięki wykończeniu krawędzi zegarka na czarno metodą jonowania i zdobiącym śrubkom, zegarek emanuje dynamicznym miejskim życiem.

Ostateczne wrażenie podobieństwa do tematu motoryzacyjnego stwarza tarcza zegarka, która jest wykonana z włókien węglowych, materiału często używanego w samochodach wyścigowych. Idealnym wykończeniem jest podpis Davida Coulthard’a wygrawerowany na deklu zegarka oraz odciśnięty na specjalnie wyprodukowanym opakowaniu.

Model EF-529DC kosztuje 999 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.