zWidzenia.pl
Rozpoznajemy twarze pewnych ludzi z autobusu, tramwaju czy galerii handlowej, a teraz możemy nawiązać z nimi kontakt za pośrednictwem portalu

„Znamy się tylko z widzenia…”

zWidzenia.pl

Przemieszczanie się po mieście lub zakupy w centrach handlowych są doskonałą okazją do przyglądania się ludziom, a następnie nawiązania interesujących znajomości. Mamy jednak mentalną blokadę, pewien lęk przez zawarciem nieco bliższych relacji. Często milczymy i nie potrafimy nawiązać rozmowy, gdy w naszej najbliższej przestrzeni pojawiają się ciekawe osoby.

Podróżowanie komunikacją miejską i czas zakupów to także sposobność do spotkania drugiej połówki. Portal społecznościowy Zwidzenia.pl daje możliwość odszukania konkretnych osób podróżujących daną linią metra, tramwaju, czy oddającym się urokom shopingu w konkretnej galerii handlowej. Szukanie jest proste. Aby mechanizm strony odnalazł poszukiwane osoby wystarczy wpisać linię tramwaju, autobusu lub nazwę centrum handlowego w danym mieście, a następnie określić przybliżone godziny, w których podróżujemy lub robimy zakupy. Jeśli odnajdziemy wybraną osobę portal umożliwia wysłanie e-maila wycelowanego prosto w serce.