Procesor ZMS-05 to matryca obróbki mediów, dwa rdzenie ARM i zestaw zintegrowanych kontrolerów urządzeń peryferyjnych oraz interfejsy sprzętowe, zaawansowane SDK i oprogramowanie middleware

1080p na ekranie… telefonu

Zespół ZiiLabs dzisiaj prezentuje światu procesor medialny ZMS-05, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie materiałów w rozdzielczości Full HD na telefonach z platformą Android.

O układzie ZMS-05 informowaliśmy was już podczas tegorocznych targów CES, jednak w dniu dzisiejszym, na targach Mobile World Congress w Barcelonie, ZiiLabs – zespół powołany przez Creative’a – prezentuje pełnię możliwości nowego procesora medialnego. Na telefonie z platformą Google Android można będzie odtwarzać wideo w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Wiemy już zatem, że układ SoC ZMS-05 będzie montowany wyłącznie w urządzeniach, na których pokładzie znajdzie się również system Android. Taką kombinację na rynku mamy ujrzeć już w te wakacje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.