Oprócz alarmu, sześciu poduszek powietrznych i centralnego zamka, notebook posiada czytnik linii papilarnych

12-calowe Ferrari z dwoma rdzeniami mechanicznymi

Acer Ferrari 1200 to sygnowany włoską marką supersamochodów 12.1-calowy notebook, wyposażony w procesor Turion X2 Ultra oraz napęd DVD.

Tajwański producent dodaje do swojej oferty kolejny ultramobilny notebook z rodziny Ferrari, projektowany we współpracy z włoską marką supersamochodów. Model Ferrari 1200 wyposażono w 12.1-calowy ekran LCD z podświetleniem diodami LED, dwurdzeniowy procesor AMD Turion X2 Ultra, do 4 GB pamięci DDR2, Bluetooth (w zestawie bezprzewodowa myszka), WiFi, napęd DVD typu slot in, dysk twardy SATA o „sporej”, choć nieznanej pojemności wraz z systemem ochrony DASP, a także kamera internetowa oraz dźwięk Dolby Home Theater.

To, co wyróżnia ultramobilny notebook Ferrari, to oczywiście łagodna w dotyku powłoka obudowy wykonana z włókna węglowego, a także touchpad z anodyzowanego metalu, który przypominać ma pedały samochodu.

Nowy notebook Acera dostępny będzie w pierwszej połowie 2009 roku, jednak jego ceny jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.