12 Megapikseli z dużym ekranem OLED

W serwisie Amazon pojawia się nowy aparat kompaktowy koreańskiego producenta, wyposażony w 12-megapikselową matrycę, 5-krotny zoom optyczny i 3-calowy ekran OLED.

Co prawda Samsung nie zdążył jeszcze oficjalnie przedstawić nowego aparatu, ale w serwisie Amazon już pojawiła się jego zapowiedź. To, co wyróżnia kompakt o oznaczeniu TL320, to przede wszystkim duży, 3-calowy ekran OLED, który powinien wprowadzić nową jakość w kwestii widoczności na dworze. Aparat posiada również 12-megapikselową matrycę, szerokokątny obiektyw Schneider-Kreuznach z 5-krotnym przybliżeniem optycznym i podwójną stabilizacją obrazu. Na więcej szczegółów dotyczących parametrów technicznych, będziemy musieli jednak zaczekać do jego oficjalnej premiery.

Aparat Samsung TL320 będzie kosztował 330 dolarów, jednak nie wiadomo, kiedy będzie dostępny. Dodatkowo, Amazon tymczasowo usunął go ze swojej oferty. Zbyt wczesny przeciek?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.