7-calowy tablet PC w pancernej obudowie

Trimble Yuma to niewielkich rozmiarów tablet PC z 7-calowym, dotykowym ekranem LCD, procesorem Intel Atom i 32-gigabajtową stacją SSD, zamknięty w pancernej obudowie.

Amerykański producent z siedzibą w Sunnyvale dodaje do swojej linii urządzeń odpornych na różne żywioły, niewielkich rozmiarów tablet PC z 7-calowym, dotykowym ekranem o rozdzielczości WVGA, który jest całkowicie czytelny przy świetle słonecznym. W wyposażeniu nowego komputera znajdziemy również procesor Intel Atom z taktowaniem 1,6 GHz, stację SSD o pojemności 32 GB, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0, dwie wbudowane kamery z funkcją geotaggingu, odbiornik GPS, a także gniazdo kart SD (z rozszerzeniem SDIO) oraz slot ExpressCard.

Ten pokaźnie wyposażony tablet PC, oferuje również wzmożoną odporność na wysokie i niskie temperatury (od -30°C do 60°C), na wstrząsy, wibracje i wilgotność (standard MIL-STD-810F), ale również na zanurzenie do jednego metra pod wodą.

Komputer Trimble Yuma powinien być dostępny w Stanach już w kwietniu. U nas pewnie nieco później.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.