Wystarczy podłączyć iPhone'a do peceta lub maca, uruchomić pobrany z Internetu program odblokowujący, włożyć kartę SIM polskiego operatora komórkowego i... gotowe!

Adobe opracowuje specjalną wersję Flasha na iPhone’a

Wygląda na to, że iPhone jednak będzie miał oficjalną obsługę technologii Flash. Adobe rozpoczęło pracę nad specjalną wersją biblioteki na ten palmofon.

Znakomita przeglądarka internetowa w iPhone’ie ma jedną poważną wadę: nie obsługuje (przynajmniej oficjalnie) technologii Flash. Steve Jobs nie wyraził zgody na implementację desktopowej wersji wtyczki, ponieważ konsumowała zbyt dużo mocy obliczeniowej, mobilny Flash Lite z kolei w ogóle nie działał na palmofonie Apple’a. Jednak w końcu ruszyły prace nad specjalną wersją Flasha dedykowaną właśnie temu urządzeniu. Na razie nie znamy ani daty premiery wtyczki, ani też sposobu jej dystrybucji jak już powstanie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.