Odtwarzacz multimedialny z dotykowym ekranem

Cowon oficjalnie zapowiada swój nowy odtwarzacz multimedialny, wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy, dwurdzeniowy procesor oraz 4 GB pamięci flash.

L3 to najnowszy odtwarzacz Portable Media Player, który jest nie tylko świetnie wyposażony, ale również całkiem nieźle wygląda. Cowon wyposażył swoje nowe urządzenie w 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor z taktowaniem 480 MHz, telewizyjny tuner cyfrowy DMB, 128 MB pamięci SDRAM, 4 GB pamięci flash, gniazdo kart SD, odbiornik GPS z funkcją Eco Drive, która pokieruje jak skutecznie obniżyć spalanie paliwa.

Ponadto w wyposażeniu znajdziemy nadajnik FM, odtwarzacz formatów AVI, ASF, WMV, MP3, WMA, WAV oraz OGG. Niestety, odtwarzacz Cowon L3 najprawdopodobniej nie opuści granic Korei, dlatego jedynym możliwym sposobem na zakup tego urządzenia, może okazać się import. Ceny jednak jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.