Urządzenie SP-7 dostępne będzie w wykończeniu drewnianym, lub akrylowym (pleksi)

Cyfrowa ramka z wbudowaną drukarką zdjęć

Urządzenie SP-7 nie tylko wyświetli fotografię na 7-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, ale również wydrukuje ją, dzięki wbudowanej drukarce.

Co prawda SP-7 nie jest pierwszym tego typu urządzeniem, które ujrzało światło dzienne, ale firma Amex Digital jako pierwsza zapewne wprowadzi na rynek cyfrową ramkę, wraz z wbudowaną drukarką fotografii. Urządzenie ma posiadać 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z regulowaną jasnością, wbudowane głośniki, czytnik kart pamięci MS/MMC/SD/XD/CF, port USB, pilot zdalnego sterowania oraz możliwość odtwarzania zarówno plików wideo, jak również audio. Nie wiadomo niestety, na jakiej technologii oparta jest rzeczona drukarka, ani tego, w jakim formacie je drukuje.

Nowe urządzenie firmy Amex Digital ma kosztować 199 dolarów (ponad ), choć nie wiadomo również tego, kiedy konkretnie pojawi się na rynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.