Czesio nawiguje...

Czesio prowadzi w nawigacji GPS

Do głosów nawigujących w AutoMapie zainstalowanej wyłącznie na urządzeniach SYNGIO dołączył charakterystyczny głos Czesia z Włatców Móch.

To pierwsza nawigacja w której lektorem jest bohater kreskówki. Czesio w charakterystyczny dla siebie sposób bezbłędnie poprowadzi do celu każdego kierowcę. Zredagowane z dużą dawką humoru teksty, pomogą skutecznie ominąć stojące „misiaczki na drodze” oraz poinformują, gdy trzeba zwolnić, bo na horyzoncie niebawem pojawi się „fotopstryczek”. Jazda po polskich drogach i „licznych autostradach” wcale nie musi być nudna. Przynajmniej dla sympatyków Włatców Móch.

Głos Czesia nawiguje wyłącznie w limitowanej serii SYNGIO Beta z oprogramowaniem AutoMapa. W urządzeniach tych dostępne są oczywiście też standardowe głosy lektorów, które do tej pory prowadziły w programie. Posłuchaj jak czesio prowadzi do celu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.