Nowe dyski nie tylko posiadają większą pojemność, ale też zapewniają większą wydajność w szybkości transferu danych

Dysk SSD o pojemności 256 GB w standardzie SATA II

Po wypuszczeniu 2,5 calowego dysku SSD SATA II o pojemności 128GB, Silicon Power rozszerza swoją linię produktów SSD o większą, 256GB pojemność.

Nowe dyski nie tylko posiadają większą pojemność, ale też zapewniają większą wydajność w szybkości transferu danych. Dysk jest w stanie osiągnąć prędkość odczytu 165 MB/s oraz prędkość zapisu 95 MB/s przy opóźnieniach 0,2 ms.

Nowe SSD również posiadają zintegrowane funkcje ECC (Error Correction Code), aby zapewnić dokładne transfery danych oraz wbudowaną technologie wear leveling, która zapewnia długoterminową niezawodność i długą żywotność. Użytkownik może łatwo zainstalować SSD w laptopach, komputerach osobistych lub innych urządzeń, które obsługują SATA II. Dyski Silicon Power dostępne są z interfejsem SATA II lub IDE i są w pełni zgodne z wymogiem RoHS. W tej chwili firma produkuje dyski SSD o pojemnościach od 8 GB do 256 GB.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.