Energooszczędne, 1,8-calowe stacje SSD

PQI prezentuje nowe 1,8-calowe stacje SSD, dostępne w pojemnościach 32, 64 i 128 GB, a ich główne zalety to wysokie prędkości transferu danych i bardzo niskie zużycie energii.

Stacje SSD z serii S518 są nie tylko energooszczędne – pobierają 1 W mocy w trybie pracy – ale również oferują relatywnie wysokie prędkości transferu danych – odczyt odbywa się z maksymalną prędkością 152 MB/s, natomiast zapis 90 MB/s. Żywotność MTFB dysków obliczono na 1,5 miliona godzin. SSD z serii S518 są również odporne na wstrząsy i pozwalają na bezgłośną pracę, a interfejs kompatybilny ze standardem SATA zapewnia możliwość zastosowania w większości dostępnych na rynku pecetów oraz laptopów.

Nowe nośniki od PQI objęte są dwuletnią gwarancją producenta. Cena dysku o pojemności 32 GB wynosi 699 zł brutto, 64 GB to wydatek 1199 zł, 128 GB można kupić za 2199 zł. Urządzenia dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora PQI w Polsce.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.