Gadu-Gadu gotowe na premierę palmofonu G1

Producent Gadu-Gadu udostępnił dzisiaj specjalną wersję komunikatora na telefony komórkowe z systemem Android – platformą mobilną firmy Google.

Era G1 z Google od dziś znajduje się w sprzedaży operatora komórkowego Era. Polski producent Gadu-Gadu przygotował specjalnie dedykowaną dla Androida wersję komunikatora mobilnego. Komunikator na Androida ma podstawowe możliwości znane z Gadu-Gadu, takie jak:

  • import i eksport kontaktów z serwera
  • zarządzanie kontaktami (dodawanie, edycja i usuwanie)
  • rozmowy w zakładkach
  • wysyłanie i odbieranie obrazków.

Komunikator Gadu-Gadu pracuje cały czas „w tle” innych aplikacji uruchomionych w telefonie, dzięki czemu użytkownik jest cały czas w kontakcie ze znajomymi z GG. Dodatkowo aplikacja została tak przygotowana, aby pobierać jak najmniej baterii i dzięki temu służyć jak najdłużej.

Producent Gadu-Gadu zapowiada rozwijanie wersji wraz z innymi aplikacjami mobilnymi dla Javy, Symbian S60 wydanie trzecie, iPhone oraz Windows Mobile. Już niedługo dostępna będzie dla użytkowników nowa wersja dla systemu Symbian.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.