Urządzenie ma wbudowane specjalne głośniki stereofoniczne

Głośnogrający telefon Sony Ericssona

Sony Ericsson prezentuje telefon typu slider W395 Walkman z wbudowanymi, dużymi głośnikami stereo.

Sony Ericsson prezentując telefon W395 stawia na młodzież. Urządzenie ma wbudowane specjalne głośniki stereofoniczne. Dodatkowo, dołączone zostały słuchawki HPM-64 z rozszerzonym efektem stereo. Telefon uzupełniony został o specjalne przyciski kontrolne do zarządzania muzyką. Dodatkowo, posiada kartę pamięci o pojemności 1 GB oraz radio FM. Popularna funkcja Sony Ericsson TrackID pomoże znaleźć tę konkretną, ulotną piosenkę, nawet jeżeli nie będziesz pewien jej nazwy. Natomiast funkcja PlayNow zapewni dostęp do oferty mobilnej rozrywki – od tematów i tapet po specjalnie opracowane dzwonki -możliwej do pobrania za pośrednictwem Twojego telefonu

Muzyka to nie wszystko, dlatego też oddano nam do dyspozycji aparat fotograficzny o rozdzielczości 2.0 MPix i Bluetooth. Model W395 Walkman pracuje w sieciach GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900. Telefon będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału w kolorach Dusky Grey i Blush Titanium.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.