Do sprzedaży Hikaru ma trafić najwcześniej na wiosnę, lub cztery miesiące po oficjalnej premierze, czyli początek lata

Hikaru, czyli 8 Megapikseli w sieci 3G

Telefon o nazwie kodowej Hikaru, wyposażony w 8-megapikselowy aparat, 2,6-calowy ekran i 8 GB wbudowanej pamięci, zadebiutuje podczas targów Mobile World Congress.

Sony Ericsson, na zbliżających się targach MWC, oficjalnie przedstawi swój nowy telefon o nazwie kodowej Hikaru, który skierowany jest na rynek high-end. Z tego co wiemy na pewno, nowy model wyposażono w 2,6-calowy ekran LCD, 8-megapikselowy aparat fotograficzny, 3,5-milimetrowe wyjście audio, łączność 3G, wbudowane głośniki stereo oraz 8 GB wbudowanej pamięci.

Wiemy też jak wygląda, ale nie wiadomo, czy ekran będzie dotykowy, ani tego czy telefon posiada system GPS i WiFi. Wierzymy jednak, że na wszystkie te wątpliwości odpowiedź brzmi: tak, posiada. Pewność uzyskamy dopiero za tydzień, jako że Sony Ericsson oficjalnie zaprezentuje Hikaru podczas targów Mobile World Congress.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.