Telefon HTC z procesorem Snapdragon zostanie oficjalnie zapowiedziany w drugim kwartale 2009 roku

HTC zapowiada smartfony z procesorem 1 GHz

HTC, podążając śladami Toshiby, planuje wprowadzić na rynek co najmniej jeden telefon komórkowy wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1 GHz.

W drugim kwartale 2009 roku HTC oficjalnie zaprezentuje przynajmniej jeden nowy telefon z procesorem Qualcomm Snapdragon, który pracuje z częstotliwością 1 GHz. Według serwisu Digitimes, urządzenie ma trafić na rynek w następnym kwartale po rynkowej premierze smartfona Toshiba TG01 (o którym artykuł znajdziecie tutaj), która przewidziana jest na tegoroczne wakacje. Stąd wysuwamy wniosek, że nowego modelu HTC nie należy się spodziewać wcześniej, niż w trzecim kwartale 2009 roku.

Dzięki (nie)kontrolowanemu wyciekowi z firmy HTC, wiemy jakich telefonów możemy się spodziewać w 2009 roku – m.in. Thoth i Whitestone – które są najważniejszymi kandydatami do posiadania procesora Qualcomm Snapdragon. Poczekamy, zobaczymy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.