FIFA nie należy do najbrutalniejszych gier

Legia i Lech zagrają razem mecz w grze FIFA 09

Kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań obejrzą dość nietypowy mecz między obiema drużynami. Zespoły bowiem, zamiast na murawie, spotkają się w grze FIFA 09.

Zawodnicy obu klubów przyznają, że spotkanie potraktują bardzo serio, gdyż mecze pomiędzy Legią a Lechem od zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców i budzą wiele emocji. – Mamy w zespole kilku specjalistów od gry FIFA 09, którzy na zgrupowaniu w Hiszpanii ostro trenowali z padami i są w naprawdę wysokiej formie! – zdradza pomocnik Legii Maciej Iwański. Wtóruje mu Jakub Wilk z Lecha. – Na zgrupowaniach ostro trenujemy nad naszą boiskową formą, a w czasie wolnym często gramy wirtualne mecze, więc można powiedzieć, że do tego spotkania przystąpimy w optymalnej formie – mówi.

Obie drużyny zasiądą 21. lutego w poznańskim Multikinie i warszawskiej Arenie Ursynów. Mecz będzie transmitowany przez telewizję nSport i komentowany przez Dariusza Szpakowskiego.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.