Lexmark E460dn

Drukarka wyróżnia się dużą szybkością w podstawowej rozdzielczości (600 dpi), zmierzony w laboratorium czas druku 10-stronicowego dokumentu tekstowego to jedynie 20,8 s. Szybkość niestety znacznie spada w rozdzielczości maksymalnej, a do tego paradoksalnie obniża się jakość. Drobne czcionki lepiej wyglądają, ale niektóre cienkie linie nie są w ogóle drukowane. Drukarka ma wbudowany moduł druku dwustronnego i kartę sieci Fast Ethernet. Jest bezgłośna w trybach uśpienia i gotowości, lecz w tym ostatnim pobiera stosunkowo dużo energii elektrycznej – 10,7 W.
Lexmark E460dn

Startowa kaseta z tonerem ma wydajność 2300 str. Dostępne są tonery o wydajności 3000, 9000 i 15000 str. Użycie tego ostatniego znacznie obniża koszty druku, dzięki jego korzystnemu stosunkowi wydajności do ceny. Osobno trzeba wymieniać raczej tani zestaw bębnów o wydajności 30000 str. Wygodę obsługi urządzenia poprawia duży tekstowy wyświetlacz LCD z podświetleniem. Podajniki papieru to zamykana kaseta na 250 arkuszy i podajnik uniwersalny na 50 kartek. Można dokupić kasetę na 550 lub 250 arkuszy (nie można ich zainstalować jednocześnie). Sterowniki PCL 6, PCL 5e, PostScript Level 3 i GDI zawierają m.in. opcję poprawy wydruku cienkich linii, która jednak nie zawsze działa.

W dokumentacji brakuje danych technicznych, natomiast na stronie internetowej producenta można znaleźć tylko część z nich.