Rusza Liga Need for Speed Undercover i Red Alert 3

Startują zapisy do rozgrywek lig Need for Speed Undercover i Red Alert 3 powered by Cybersport. Rejestracja graczy potrwa do końca lutego, a od 1 marca rozpoczną oni rozgrywki.

Electronic Arts Polska i Cybersport.pl zapraszają wszystkich miłośników gier wyścigowych i strategicznych do wzięcia udziału w marcowych kwalifikacjach. Warto wspomnieć, że dla trzech najlepszych graczy każdej z lig wyłonionych w najbliższym turnieju przewidziano dodatkowe nagrody w postaci gier EA.

Rozgrywki bieżących, lutowych turniejów kwalifikacyjnych Need for Speed Undercover i Red Alert 3 weszły w tym momencie w fazę pucharową – dziesiątki meczów pozwoliły wyłonić ścisłe grono graczy, którzy w następnych tygodniach rozegrają wirtualne pojedynki o dwa miejsca w Finale „Ostateczna Rozgrywka 2009” i zagrają o wysokie nagrody pieniężne.

Liga Need for Speed Undercover powered by Cybersport: http://nfs.cybersport.pl Liga Red Alert 3 powered by Cybersport: http://redalert.cybersport.pl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.