Atom Blue może być wykorzystany nie tylko do przechowywania danych, ale również do zwiększenia wydajności systemu Windows Vista

Malutka i dobrze zabezpieczona pamięć flash

Imation poszerza asortyment swoich niezwykle małych i lekkich pamięci flash, wprowadzając na rynek nowy Atom Blue o wyjątkowym designie.

Dzięki obudowie wykonanej z wysokiej jakości aluminium, ta najmniejsza pamięć flash produkowana przez firmę Imation jest zabezpieczona przed wyładowaniami elektrostatycznymi, wilgocią oraz urazami mechanicznymi. Natomiast ochrona hasłem oraz oprogramowanie dzielące dysk na partycje zapewniają bezpieczeństwo plików.

Atom Blue może być wykorzystany nie tylko do przechowywania danych, ale również do zwiększenia wydajności systemu Windows Vista, przy użyciu technologii Windows ReadyBoost. Nowa pamięć Flash jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows, Mac oraz Linux.

Ceny pamięci, to około:

  • 43 zł + VAT – 2 GB
  • 54 zł + VAT – 4 GB
  • 94 zł + VAT – 8 GB.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.