Microsoft dodaje nowe funkcjonalności do Windows 7

Windows 7 prezentowany na konferencjach prasowych różni się od publicznej wersji testowej pod względem funkcjonalności. Wiemy już dlaczego: testy odbędą się na raty!

Microsoft zaprezentował podczas swoich konferencji prasowych wiele funkcji, których potem zabrakło w opublikowanej przez giganta publicznej wersji beta systemu. Czyżby z nich zrezygnowano? Nic bardziej mylnego! Uaktualnienie opublikowane dziś w usłudze Windows Update pokazuje, że Microsoft chce, by testerzy skupiali się na konkretnych funkcjach, zamiast sprawdzać wszystkie funkcje od razu.

Dzisiejsze uaktualnienie dla Windows 7 dodaje obsługę multi-touch w systemie. A konkretniej udostępnia sterowniki do wybranych komputerów, pozwalając na przetestowanie ukrytej dotychczas funkcji. Funkcja ta zadziała w następujących komputerach: HP TouchSmart All-in-One PCs (IQ500 i IQ800), HP TouchSmart tx2 Tablet PC, Dell Latitude XT Tablet PC. Jaką następną niespodziankę szykuje nam Microsoft?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.