Wszystko zamknięto w obudowie mierzącej zaledwie 10 milimetrów grubości

Miniaturowy komputer z funkcją dzwonienia

Nie jest to tylko komputer, ale nie można tego nazwać zwykłym telefonem. Nowe urządzenie Archosa wyposażono w łączność 3,5G, dotykowy ekran i system operacyjny Google Android.

Archos poinformował o planach wprowadzenia na rynek urządzenia typu Internet Media Tablet, które oparto na nowym systemie operacyjnym Android. Miniaturowy tablet PC wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, wydajną platformę OMAP 3 firmy Texas Instruments z procesorem OMAP3440 (800 MHz) na czele, do 500 GB miejsca na dane, baterię zapewniającą do siedmiu godzin ciągłego odtwarzania materiałów wideo, łączność 3.5G HSUPA/HSDPA z transferami do 7.2 Mbps, obsługę standardów DivX i Adobe Flash oraz cyfrowy tuner DVB-SH z możliwością nagrywania programów.

Do sprzedaży nowe urządzenie firmy Archos ma trafić w trzecim kwartale 2009 roku, ale mamy nadzieję, że oficjalnie zostanie przedstawione już na targach Mobile World Congress.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.