Miniaturowy komputer z funkcją dzwonienia

Nie jest to tylko komputer, ale nie można tego nazwać zwykłym telefonem. Nowe urządzenie Archosa wyposażono w łączność 3,5G, dotykowy ekran i system operacyjny Google Android.

Archos poinformował o planach wprowadzenia na rynek urządzenia typu Internet Media Tablet, które oparto na nowym systemie operacyjnym Android. Miniaturowy tablet PC wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, wydajną platformę OMAP 3 firmy Texas Instruments z procesorem OMAP3440 (800 MHz) na czele, do 500 GB miejsca na dane, baterię zapewniającą do siedmiu godzin ciągłego odtwarzania materiałów wideo, łączność 3.5G HSUPA/HSDPA z transferami do 7.2 Mbps, obsługę standardów DivX i Adobe Flash oraz cyfrowy tuner DVB-SH z możliwością nagrywania programów.

Do sprzedaży nowe urządzenie firmy Archos ma trafić w trzecim kwartale 2009 roku, ale mamy nadzieję, że oficjalnie zostanie przedstawione już na targach Mobile World Congress.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.