Multimedialny odtwarzacz z ekranem AMOLED

iRiver wprowadza na japoński rynek odtwarzacz PMP, wyposażony w 4,1-calowy ekran AMOLED, 80 GB wbudowanej pamięci oraz tuner cyfrowej telewizji DMB.

Odtwarzacz multimedialny P20 został pierwszy raz przedstawiony na targach IFA 2008, ale do tej pory nie doczekał się rynkowej premiery. Firma iRiver wreszcie wprowadza, najpierw na japoński rynek, swoje nowe urządzenie, które wyposażono w 4,1-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 480 x 272 pikseli, 80 Gigabajtów miejsca na dane dzięki 1,8-calowemu twardzielowi, radio FM, rejestrator dźwięku, Bluetooth, przeglądarkę dokumentów office i PDF, gry, słownik, wbudowany głośnik oraz cyfrowy tuner telewizyjny DMB. Bateria pozwoli na 12 godzin odtwarzania audio, 9 godzin wideo, lub 8 godzin oglądania telewizji.

Nowa „cegiełka” pojawi się na półkach japońskich sklepów jeszcze w lutym, w sugerowanej cenie 39 800 jenów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1 600 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.