Nokia 5630 XpressMusic mierzy 12 milimetrów grubości

Multimedialny telefon 3G

Nokia 5630 XpressMusic to kolejny telefon z muzycznej rodziny fińskiego producenta, który wyposażono w łączność HSDPA, 3,2-megapikselowy aparat oraz funkcję konsoli do gier.

Nokia ujawnia kolejny telefon 3G z muzycznej linii XpressMusic, który oprócz multimedialnych możliwości, posiada również funkcję N-Gage, czyli szereg gier, zamieniających telefon w mobilną konsolę. W wyposażeniu znajdziemy również 3,2-megapikselowy aparat, Bluetooth z A2DP, radio internetowe i FM, łączność HSDPA i HSUPA, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe oraz gniazdo kart pamięci microSD – kartę o pojemności 4 GB dostaniemy od producenta w cenie telefonu.

Oczywiście nowy telefon posiada dedykowane przyciski pozwalające kontrolować odtwarzacz muzyczny, a także system Symbian z interfejsem S60. Oficjalnie, ważący 83 gramy telefon, zostanie zaprezentowany na targach Mobile World Congress.

Tymczasem na rynek trafi w drugim kwartale 2009 roku, w cenie 199 euro netto, co w przeliczeniu da kwotę zacznie powyżej 900 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.